Sans titre, 1984.
Bois gravé en couleurs.
Signé, daté et annotée E.A.
Hout gegraveerd in kleuren.
Gesigneerd, gedateerd en geannoteerd E.A.
19 x 17 cm (image)
38 x 28 cm (feuille)