Lot n° 231

Jurjen de Haan (1936-2018)

Résultat :
Estimation :

Jurjen de Haan (1936-2018), Wie wil leven die moet blijven branden, olieverf op doek, 150x200 cm, , gesigneerd en gedateerd 'de Haan 89' (rechtsonder), tevens gesigneerd, gedateerd '25-10-89' en getiteld (op de achterzijde),