Lot n° 224

Kees Van Bohemen (1928-1985)

Résultat :
Estimation :

Kees van Bohemen (1928-1985), Zonder titel (1964), olieverf op doek, zonder lijst, 150x115 cm, Herkomst: Verworven bij Galerie Delta, Rotterdam, door de huidige eigenaar. gesigneerd en gedateerd '64 v. Bohemen' (linksonder),