Lot n° 223

Jan MEIJER (1927-1995)

Résultat :
Estimation :

Jan Meijer (1927-1995), Portrait (1965), olieverf op doek, zonder lijst, 81,5x 65,5 cm, Conditie: het werk zou ervan profiteren om door een restaurator nagekeken te worden, enkele breuken in de verflaag met op sommige plekken verfverlies, de randen en hoeken met slijtage, de oppervlakte vervuild, het doek gebobbeld (vanwege de onregelmatige dikte van de verflagen). gesigneerd en gedateerd 'JAN Meyer '65' en getiteld (op het spieraam),