Alexander Calder (1898-1976), Spiral with pumpkin uit de portfolio 'Magie éolienne' (1972), kleurenlitho, E.A. (épreuve d'artiste, naast de oplage van 75 genummerde exemplaren uitgegeven door Société Internationale d'Art XXe Siècle), bladmaat 69x50 cm (81,5x61,5 cm incl. lijst), Conditie: In de lijst beoordeeld, het blad is licht vergeeld en lijkt licht verkleurd, bij inspectie van dichtbij lichte verkleuringen langs de bladranden. gesigneerd in potlood 'Calder' (rechtsonder),