Lot n° 51

Jacqueline Ravelli (1950)

Résultat :
Estimation :

Jacqueline Ravelli (1950), Zonder titel (Rose vierkant) (1982), hout en olieverf, 30x38x4 cm Daarbij de bijhorende schetstekening (houtskool en pastel op papier) 50x65 cm, gesigneerd en gedateerd 'Jacqueline Ravelli 82' (op de achterzijde). Herkomst: Collecte Lampe & Plompen. Verworven bij Orez Mobiel, Den Haag.