Tomas Rajlich (1940), Zonder titel (2003), kleurpotlood op papier, 68x53 cm (incl. lijst), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag. gesigneerd 'T. RAJLICH 04' (middenonder),