Lot n° 48

Tomas Rajlich (1940)

Résultat :
Estimation :

Tomas Rajlich (1940), Zonder titel (2003), kleurpotlood op papier, 68x53 cm (incl. lijst), In deze serie van Tomas Rajlich wordt een rechthoek zo lang met kleurpotlood gekleurd, tot het kleurpotlood op is. Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag. gesigneerd 'T. RAJLICH 03' (middenonder),