Lot n° 44

Theo Niermeijer (1940-2005)

Résultat :
Estimation :

Theo Niermeijer (1940-2005), Loods, wagen en boerderij (Atelier Zunderdorp) (1972), gouache en goudverf op papier, 70x100 cm (in lijst zonder glas), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Direct van de kunstenaar verworven. gesigneerd en gedateerd 'Theo Niermeijer, Zunderdorp '72', tevens getiteld (middenonder),