Theo Niermeijer (1940-2005), Loods, wagen en boerderij (Atelier Zunderdorp) (1972), gouache en goudverf op papier, 70x100 cm (in lijst zonder glas), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct van de kunstenaar verworven. gesigneerd en gedateerd 'Theo Niermeijer, Zunderdorp '72', tevens getiteld (middenonder),