Arkady Nasonov (1969), Henri Bergson (2002), olieverf op linnen, 120x77 cm, daarbij een gedrukt kaartje met toelichtende tekst, Arkady Nasonov was een leerling van Emo Verkerk. Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. gesigneerd met initialen in het cyrillisch (rechtsonder),