Lot n° 43

Arkady Nasonov (1969)

Résultat :
Estimation :

Arkady Nasonov (1969), Henri Bergson (2002), olieverf op linnen, 120x77 cm, daarbij een gedrukt kaartje met toelichtende tekst, Arkady Nasonov was een leerling van Emo Verkerk. Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. gesigneerd met initialen in het cyrillisch (rechtsonder),