Helen Frik (1960), Collecting III Storage (2004), (kleur)potlood op papier, 23,5x32 cm (incl. lijst 33x40 cm), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag. gesigneerd en gedateerd 'H.C. Frik 2004' (rechtsonder), en getiteld (rechtsboven),