Lot n° 22

Piet Dieleman (1956)

Résultat :
Estimation :

Piet Dieleman (1956), Zonder titel (3), drie etsen, afbeeldingen circa 33x24 cm (incl. lijst 38x33,5 cm), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Direct bij de kunstenaar verworven. één gesigneerd in potlood en gedateerd 'piet dieleman 1993', de prenten genummerd van 1 tot 3,,