Piet Dieleman (1956), Schets voor 'Sculptuur Schiphol' (1992), potlood en trekpen op overtrekpapier, 50x45 cm (69x61 cm incl. lijst), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct verworven bij de kunstenaar. gesigneerd 'piet dieleman' (linksonder) en getiteld en gedateerd 'sculptuur schiphol 1992' (rechtsonder),