Lot n° 11

Fons Brasser (1944)

Résultat :
Estimation :

Fons Brasser (1944), Braun Serie Nr. 1 (2001), foto op aluminium, oplage 1/5, zonder lijst, 39x23,5 cm De titel refereert aan een Braun scheerapparaat, waarvan het opzetstuk in close-up is gefotografeerd. Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag. genummerd en gedateerd '1/5 9-2001', tevens getiteld (op de achterzijde),