Lot n° 1000

Résultat :
Estimation :

Hedendaagsche Historie van Amerika. Derde deel. Amsterdam, Isaak Thirion, 1769. In-8°. 620 pp.num. Hedendaagsche Historie van Amerika. Derde deel. Amsterdam, Isaak Thirion, 1769. In-8°. 620 pp.num. Avec cartes dépliantes (non collationné). Manquent les deux prem. tomes. Rel. orig. en demi-veau.