Hedendaagsche Historie van Amerika. Derde deel.... Lot n° 1000
Résultat :
Estimation :
Hedendaagsche Historie van Amerika. Derde deel. Amsterdam, Isaak Thirion, 1769. In-8°. 620 pp.num.
Hedendaagsche Historie van Amerika. Derde deel. Amsterdam, Isaak Thirion, 1769. In-8°. 620 pp.num. Avec cartes dépliantes (non collationné). Manquent les deux prem. tomes.
Rel. orig. en demi-veau.