Vibrato, 1989
Huile sur toile. Signée, datée en titrée au dos.
Olie op doek. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
165 x 125 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.