Relief, 1956
Relief en bois peint collé sur panneau. Signé et daté en bas à droite.
Beschilderd houten reliëf geplakt op paneel. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
42 x 61,5 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.