Contour, 1965
Bronze à patine dorée. Signé et numéroté 5/5.
Brons met gouden patina. Gesigneerd en genummerd 5/5.
14 x 9 x 19 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.