Alkema, W. (1900-1984). Gerichte beweging. Gravure... Lot 3572
Résultat :
Estimation :
Alkema, W. (1900-1984). Gerichte beweging. Gravure à l'eau-forte, imprimée en bleu grisâtre, 14,7x14,7 cm, signée, "31/14" et "2e staat 6/8" au crayon. - Jaune ; le vert semble décoloré en bleu. = Bool/ Petersen G42 : "En 1974 herdrukt door W.A. in minstens 3 gen. series : met blauwe inkt in een opl. van 12 ; met grijsgroene [cette copie semble bleu grisâtre] inkt in een opl. van 8 als '2e staat' ; en met groene inkt in een opl. van 17 als '3e staat'.