Lot n° 47

Nobuyoshi ARAKI

Tokyo Comedy, 2006 Photographie N/B signée et datée 25 X 20 cm 44,3 x 39 cm Encadrée Provenance: Collection Isy Brachot Prix de réserve / Reserveprijs: 1500 EUR Tokyo Comedy, 2006 Z/W foto gesigneerd en gedateerd 25 X 20 cm 44,3 x 39 cm Ingelijst Herkomst: Collectie Isy Brachot