Lot n° 10

PASCAL COURCELLES

La Baie, 1996 Huile sur toile 80 x 100 cm Provenance: Galerie Maruani Mercier Prix de réserve / Reserveprijs: 500 EUR La Baie, 1996 Olie op doek 80 x 100 cm Herkomst: Galerij Maruani Mercier