Racine de zizanie, 2016.
Encre pigmentaire sur papier
29,4 x 14,7 cm
Dimensions : 32,8 x 18,2 cm
Pièce unique, signée et datée
Provenance:
Galerie LMNO / collection Legrain-Mottart
Prix de réserve / Reserveprijs: 500 EUR
Racine de zizanie, 2016
Pigmentinkt op papier
29,4 x 14,7 cm
Afmetingen: 32,8 x 18,2 cm
Uniek stuk, gesigneerd en gedateerd
Herkomst:
Galerij LMNO / Legrain-Mottart collectie