Lot n° 1

Lise Duclaux

Racine de zizanie, 2016. Encre pigmentaire sur papier 29,4 x 14,7 cm Dimensions : 32,8 x 18,2 cm Pièce unique, signée et datée Provenance: Galerie LMNO / collection Legrain-Mottart Prix de réserve / Reserveprijs: 500 EUR Racine de zizanie, 2016 Pigmentinkt op papier 29,4 x 14,7 cm Afmetingen: 32,8 x 18,2 cm Uniek stuk, gesigneerd en gedateerd Herkomst: Galerij LMNO / Legrain-Mottart collectie