Lot n° 215

Résultat :
Estimation :

(Anvers) Die nieuwe chronijcke van Brabandt oft tvervolch vande oude: Midtsgaders Vlaenderen Hollandt en Zeelant, verhalende int langhe alle gheschiedenissen, handelen, gesten, crijghen .... Antwerpen, Jan Mollijns, 1565. In-8°. 457 pp.num. Incomplet. Avec le bois représentant des patineurs sur l'Escaut. Rel. en plein veau aubergine, dos à nerfs doré, rogné. Traces d'usage.