Les Indes Galantes II,
Les Indes Galantes, 1973.
Lithographie offset en couleurs.
Signée, datée et numérotée 46/100.
Ed. Petersburg Press.
Kleuren offset lithografie.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 46/100.
Ed. Petersburg Press.
20.3 x 20.3 cm (image)
S. 40.6 x 55.9 cm (feuille) [Axsom 87]