Ai Chan, 1981.
Lithographie en couleurs sur Arches.
Signée, titrée, datée, annotée 5/8. Printer's proof.
Ed. Aripeka.
Imp. Maurice Sanchez.
Kleurenlithografie op Arches.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd, geannoteerd 5/8. Drukproef.
Ed. Aripeka.
Imp. Maurice Sanchez.
86 x 83 cm