Beautiful Girl III, 2011.
Eau-forte en noir.
Signée, datée, titrée et numérotée 33/100.
Ets in zwart.
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd 33/100.
17,8 x 14,5 cm (image) 31,5 x 27,2 cm (feuille)