Printemps, 1971.
Lithographie en couleurs sur Arches.
Signée, datée et annotée H.C.
XI/XXX.
Kleurenlithografie op Arches vellum.
Gesigneerd gedateerd en geannoteerd HC. XI/XXX.
75 x 52 cm
Encadrée