Lot n° 138

RAVEEL, Roger - JOORIS, Roland

Résultat :
Estimation :

Een vierkant op het einde van de zomer In-folio (40 x 30 cm), acht gedichten van Roland Jooris en VIER LITHOGRAFIEËN in frisse kleuren van ROGER RAVEEL allen getekend en gen. door de kunstenaar in potlood en ingelijst in 4 vergulde kaders. Derde deel in Hoofts Bibliofiele Serie. Gezet in 18 punt Bembo Romein, gedrukt op Hahnemühle Bütten 300 gr. De oplage bestaat uit 50 genummerde exemplaren + X auteursexemplaren. Dit is nummer 29/50 met handtekening van auteur en kunstenaar in potlood onder colofon. Witte portfolio Aalst Uitgeverij Hooft 1974