Lot n° 758

Résultat :
Estimation :

K.C. HERMANN (1893 - 1937) exceptioneel paar Deense Art Deco tafelkandelaars in massief zilver, gemerkt "925 - Kopenhagen 1937", met zes armen rond een kroonvorm op een dubbele getrapte basis - hoogte en diameter : 17,5 en 21 cm - gewicht : 2080 gram gemonogrammeerd pair of quite exceptional Danish "K.C. Hermann" Art Deco candelabras in marked silver, dated 1937 - with monogram