Lot n° 686

Van DONGEN Kees (1877 - 1968)

Résultat :
Estimation :

VAN DONGEN KEES (1877 - 1968) schilderij in gemengde techniek (met krijt en aquarel) van omstreeks 1925 : "Portret van een vrouw met ketting" - 37 x 28,5 getekend herkomst : zelfde collectie als het portret van H. Brusse Volgens de overlevering is dit werk in bruikleen gegeven en tentoongesteld in het Museum Boymans-Van Beuningen, waarschijnlijk tijdens een van Dongen-tentoonstelling (1967/68). Deze info staat getypt op briefpapier van dit museum en bevindt zich op de achterkant. Jammer genoeg is er geen catalogus bewaard van deze expo. Mevrouw drs Anita Hopmans heeft het werk gezien en v "Kees van Dongen" mixed media painting (chalk and aquarelle) - signed and to be dated around 1925 - according to drs Anita Hopmans, the expert for van Dongen, this work is original !