Lot n° 14
Bidding closed
Result : Not available
AQUARELLE ET GOUACHE, ECOLE DEBUT XXe " SCENE DE CHASSE A COURRE " MONOGRAMME EN BAS A DROITE FF, 18 x 12 cm
Auction's title
Auction's date
Auction location