Minhah belulah, sive, Stro-mateus epistolikos de vita functorum statu: ex Hebræorum atque Græcorum comparatis sententiis concinnatus : cum corollario de Tartaro Apostoli Petri. Londini, Roycroft, 1663. Petit in-4, veau du XVIIIe avec trace de mouillure, qqs. piqûres à l'intérieur.