Lot n° 598

RENA ROSENTHAL (1880 - 1966)

Résultat : Non Communiqué
RENA ROSENTHAL (1880 - 1966) twee zgn "Weense Hagenauer bronsjes" : een kandelaartje (13 cm hoog) en een buste van een krijger met coiffe (20 cm hoog) gemerkt en gemonogrammeerd