Fosa Comun, 1964-1965
Huile sur toile
Signée et datée en bas à gauche. Contresignée, titrée et datée au dos.
Olieverf op doek
Gesigneerd en gedateerd linksonder.
Op de achterkant van de tas staat een tekening, getiteld en gedateerd.
146 x 113 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.