Traumdeutung, 1991.
Bois gravé en couleurs sur Arches. Signé, daté et numéroté 31/50.
Hout gegraveerd in kleuren op de bogen. Gesigneerd, gedateerd en genummerd op 31/50.
55 x 75,5 cm Encadré