Lot n° 402

Jan Voss (né en 1936)

Estimation :

Traumdeutung, 1991. Bois gravé en couleurs sur Arches. Signé, daté et numéroté 31/50. Hout gegraveerd in kleuren op de bogen. Gesigneerd, gedateerd en genummerd op 31/50. 55 x 75,5 cm Encadré