Sans titre, 1965.
Eau-forte en couleurs. Signée, datée et numérotée 25/50.
Etsen in kleuren. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 25/50.
40 x 29 cm (feuille);
49 x 38,5 cm (feuille)