Sans titre.
Eau-forte en noir.
Signée, numérotée 10/12 et annotée E.A.
Ets in het zwart. Gesigneerd, genummerd 10/12 en met annotatie E.A.
11,5 x 17,5 cm (image); 16,5 x 24 cm (feuille) Encadrée