Lot n° 105

Jean-Pierre PINCEMIN (1944-2005)

Estimation :

Sans titre. Eau-forte en noir. Signée, numérotée 10/12 et annotée E.A. Ets in het zwart. Gesigneerd, genummerd 10/12 en met annotatie E.A. 11,5 x 17,5 cm (image); 16,5 x 24 cm (feuille) Encadrée