Lot n° 94

Eduardo CHILLIDA (1924-2002)

Estimation :

Antzo VII, 1958. Eau-forte en noir. Signée et numérotée 27/50. Ets in het zwart. Gesigneerd en genummerd 27/50. 12 x 27 cm (image); 65 x 50 cm (feuille)