Lot n° 89

D'APRÈS AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920)

Estimation :

Sans titre,2002. Broche pendentif en métal doré à décor de tête de jeune fille à la frange. Signé, daté au dos. JNF Production. Broche hanger in verguld metaal met franje op het hoofd van het meisje. Getekend, gedateerd op de achterkant. JNF Productie. 7,5 x 3,5 cm