Sans titre,2002.
Broche pendentif en métal doré à décor de tête de jeune fille à la frange. Signé, daté au dos. JNF Production.
Broche hanger in verguld metaal met franje op het hoofd van het meisje. Getekend, gedateerd op de achterkant. JNF Productie.
7,5 x 3,5 cm