Lithographie n°17, 1965.
Lithographie en couleurs. Bon à tirer. Signée et annotée. Imp. Mourlot, Paris. Ed. Pierre Berès, Paris.
Kleurenlithografie. Goed om af te drukken. Gesigneerd en geannoteerd. Imp. Mourlot, Parijs. Ed. Pierre Berès, Parijs.
32,3 x 24,4 cm