Lot n° 83

Pierre SOULAGES (né en 1919)

Estimation :

Lithographie n°17, 1965. Lithographie en couleurs. Bon à tirer. Signée et annotée. Imp. Mourlot, Paris. Ed. Pierre Berès, Paris. Kleurenlithografie. Goed om af te drukken. Gesigneerd en geannoteerd. Imp. Mourlot, Parijs. Ed. Pierre Berès, Parijs. 32,3 x 24,4 cm