Lot n° 26

POL MARA (1920-1998)

Sans titre.
Lithographie en couleurs.
Signée et numérotée 70/99
Kleurenlithografie op perkament.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/99.
91 x 70,5 cm Encadrée