Lot n° 20

Egon SCHIELE (1890-1918)

Résultat :
Estimation :

After Egon Schiele, 1990. Portfolio complet comprenant 10 lithographies en noir et en couleurs sur papier Japon. Exemplaire 331/600. Imp. Reichl et Partner, Vienne, 1990. Ed. Siedler, Vienne. Compleet portfolio inclusief 10 zwart- en kleurenlithografiëen op Japans papier. Genummerd 331/600. Imp. Reichl and Partner, Wenen, 1990. Uitgever: Siedler, Wenen. 65 x 48,5 x 2,5 cm