Beschilderd houten speelpakhuis met trapgeveltjes,... Lot 1070
Résultat :
Estimation :
Beschilderd houten speelpakhuis met trapgeveltjes, metalen afwatering en opschrift: 'Jan, Koen' en gedateerd 1772, 20e eeuw - H. 82, B. 125, D. 55 cm -