Twee bronskleurige koperen plaquettes: H. Sebastianus,... Lot 1032
Résultat :
Estimation :
Twee bronskleurige koperen plaquettes: H. Sebastianus, gemonogrammeerd R.K. en in lompen gehuld ouder echtpaar, daarbij: aardewerk wandbordje met blauw-wit bloemdecor, 18e/19e eeuw en samengestelde gestoken eiken wandconsole, Hollandse renaissance -h. 22,5 cm.-