Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende... Lot 1022
Résultat :
Estimation :
Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende een rustende boer met vee bij boerderij op de voorgrond, waarachter een herenhuis aan een bergmeer, gesigneerd J.E. Ham en gedateerd 1834, glas gebroken - 32 x 50 cm -