Lot n° 1022

Résultat :
Estimation :

Driedimensionaal knipselwerk achter glas, voorstellende een rustende boer met vee bij boerderij op de voorgrond, waarachter een herenhuis aan een bergmeer, gesigneerd J.E. Ham en gedateerd 1834, glas gebroken - 32 x 50 cm -