Lot n° 3

Résultat :
Estimation :

Decii Ivnii Ivvenalis Aqvinatis, Et Avli Persii Flacci Eqvitis Romani Satyrae. Parisiis, Robertum Foüet, 1607. In-12, veau glacé teinté en vert, dos lisse, tranche rouge (Reliure de l'époque).