Lot n° 49

Bram VAN VELDE (1895-1981)

Estimation :

Sans tite, 1979. Lithographie couleurs sur Arches. Signée et numérotée 97/100. Kleurenlithografie op Arches. Gesigneerd en genumeerd 97/100. 62,5 x 65,3 cm [Putman/Mason n°331]