Sans titre
Eau-forte en couleurs.
Signée «Pr Robert Delaunay» par Sonia Delaunay.
Numérotée 26/150. Tirage posthume.
Etsen in kleuren.
Gesigneerd, "Pr Robert Delaunay" von Sonia Delaunay.
Genummerd 26/150. Posthume Zeichnung.
21,5 x 15 cm
Encadrée