Lot n° 24

Maurice LANGASKENS (1884-1946)

Estimation :

Louis Meynensaeger als Breughel, 1916 Aquarelle sur papier. Signée et datée. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd. 30,5 x 26 cm Exposition/Tentoonstelling: 3 - 26/9/2014: Belgische Frontschilders Eerste Wereldoorlog, Districthuis, Deurne