Monsieur Goosens, 1915
Aquarelle sur papier.
Signée et datée.
Aquarel op papier.
Gesigneerd en gedateerd.
30,5 x 25,5 cm
Exposition/Tentoonstelling: 3 - 26/9/2014: Belgische Frontschilders Eerste Wereldoorlog, Districthuis, Deurne